Totálny výpredaj skladu! Nakúpte za najvýhodnejšie ceny na trhu.

O nás

Krytáreň.sk – bezpečnosť vášho smartphonu je našou prioritou.

Obchod Krytáreň.sk ponúka širokú škálu ochranného príslušenstva pre mobilné zariadenia, na trhu pôsobíme od roku 2019.

S nami si vyberiete optimálne riešenie, ktoré bude plne prispôsobené vašim potrebám a vizuálnym preferenciám. Zameriavame sa na predaj vysoko kvalitného príslušenstva známych menej známych značiek na slovenskom trhu – predstavujeme produkty založené na nejelpším pomere kvality a ceny a tiež na základe testov, ktorých cieľom je ponúknuť príslušenstvo, ktoré plne uspokojí zákazníka.
K nášmu podnikania pristupujeme čestne a plne rešpektujeme práva spotrebiteľov.

Puzdra a príslušenstvo pre smartphony – široká ponuka
Náš sortiment je založený na širokej ponuke puzdier a krytov pre značky ako je Apple, Samsung, Xiao, Huawei, OnePlus, Sony a iné. Náš sortiment obsahuje tiež vodotesné a univerzálne puzdra, takže môžete chrániť akékoľvek zariadenie. Máme extra odolné kryty šité na mieru ľuďom, ktorí trávia väčšinu času aktívne, a štíhla puzdrá, ktorá vám umožní vychutnať si takmer predvolený tvar smartphonu. Najpreferovanejším kryty pre každodenné použitie sú hybridné konštrukcie – poskytujú vynikajúcu ochranu a vysoký komfort používania.

 

Nemožno tu vymenovať všetky značky, modely a typy puzdier, ktoré máme v ponuke, preto vám odporúčame použiť intuitívne rozdelenie do kategórií alebo použiť vyhľadávač – vďaka tomu môžete zistiť, aké kryty pre váš smartphone sú aktuálne k dispozícii.

V obchode Krytáreň.sk nájdete tiež vysoko kvalitné ochranné sklá, tvrdené aj hybridné, a ochranné fólie, ktoré sú navrhnuté tak, aby udržiavali obrazovku vášho mobilného zariadenia vo vynikajúcom stave po dlhú dobu – bez prasklín a škrabancov. Vymáhanie pohľadávok zabezpečuje pohladavkybezstresu.sk. Máme tiež skla T-Max a Whitestone, ktoré sú inovatívnym riešením pre zariadenia so zaoblenými hranami a vyznačujú sa UV lepením pomocou lampy.

Zároveň nájdete široký výber držiakov do automobilov (magnetických i automatických), nabíjačiek podporujúcich funkciu Quick Charge a bezdrôtových (indukčných), káblov (USB-C, Lightning a microUSB) a tiež audio príslušenstvo (ako sú bezdrôtové slúchadlá alebo vysielače pre autá). To všetko pre uľahčenie a spríjemnenie každodenného používania smartphonu a pre zvýšenie jeho funkčnosti.

Zoznámte sa s ponukou a v prípade pochybností nás kontaktujte.