Totálny výpredaj skladu! Nakúpte za najvýhodnejšie ceny na trhu.

UAG Lucent Samsung Galaxy S21 5G (oranžový)

Dostupnosť Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
7.12.2023
Možnosti doručenia
Kód: 812451039207
€12,95 €10,79 bez DPH
UAG Lucent Samsung Galaxy S21 5G (oranžový)
UAG Lucent Samsung Galaxy S21 5G (oranžový)
Akcia

PODROBNOSTI

Naše puzdro na telefón Lucent, navrhnuté s ohľadom na mobilitu, je ľahké, nárazuvzdorné slúchadlo s mäkkým, prémiovým dotykom na ruku, zakončené priesvitným progresívnym vzorom mikrobodiek. Preklad: Moderná, sofistikovaná ochrana na dosah ruky.

  • Ľahká konštrukcia s mäkkým jadrom odolným voči nárazom
  • Vyrazený detail značky
  • Jednodielne priesvitné prevedenie

DIZAJN SO ZÁMEROM

Štýlová a sofistikovaná je naša séria Lucent. Vyrobené z ľahkého, nárazuvzdorného slúchadla s mäkkým, prémiovým pocitom z ruky, zakončené priesvitným progresívnym vzorom mikrobodiek. Chráňte svoje zariadenie a zároveň vyzeráte šik.

VYROBENÉ NA OCHRANU

Spĺňa vojenský štandard, čo znamená, že naše puzdrá boli spadnuté 26-krát na 48 palcov s nulovým poškodením zariadenia. Choďte ďalej s ochranou MIL-SPEC.

POMOCNIŤ [U] ÍSŤ ĎALEJ

Moderná, sofistikovaná ochrana na dosah ruky. Zábavná a silná je naša séria Lucent. Pokračujte v posúvaní svojich limitov a odvážte sa viac s puzdrom, na ktoré sa môžete skutočne spoľahnúť. Nárazy alebo kvapky nás nerozfázujú.


Dodatočné parametre

Kategória: S21
Záruka: 2 roky
Typ: S21

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Špičkový výber odolných krytov a puzdier UAG – Urban Armor Gear. Každý rad má premyslené designy, starostlivo vytvorené z prvotriednych materiálov, aby spĺňali štandard Military Drop Test.