Inteligentný monitor kvality vzduchu Blitzwolf BW-AR01

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
27.9.2023
Možnosti doručenia
Kód: 5907489609258
€37,95 –33 % €25,42 €21,18 bez DPH
Inteligentný monitor kvality vzduchu Blitzwolf BW-AR01
Inteligentný monitor kvality vzduchu Blitzwolf BW-AR01
Akcia
€37,95 –33 %

Inteligentný monitor kvality vzduchu BlitzWolf BW-AR01

Vytvorte si zdravé prostredie vo svojom dome. Inteligentný monitor kvality ovzdušia BlitzWolf BW-AR01 efektívne detekuje škodlivé chemické zlúčeniny a tiež umožňuje merať teplotu a vlhkosť. Je kompatibilný s aplikáciou BlitzWolf, ktorá poskytuje pohodlný prístup k informáciám a umožňuje kontrolu údajov z vybraného obdobia. Je vybavený mnohými otvormi, vďaka ktorým zaručuje presné meranie. Môžete ho spárovať aj s inými inteligentnými zariadeniami.

 

Postarajte sa o svoj domov

Zistite, čo ovplyvňuje kvalitu ovzdušia vo vašej domácnosti a využite získané poznatky na uskutočnenie potrebných zmien. BW-AR01 umožňuje presné meranie teploty a vlhkosti, deteguje aj formaldehyd (CH2O), oxid uhličitý (CO2) a prchavé organické zlúčeniny (VOC). Analýzou údajov, ktoré zhromažďuje, sa môžete dozvedieť, čo musíte urobiť, aby ste pre seba a svojich blízkych vytvorili čisté a zdravé prostredie.

 

Pôsobivá presnosť

Napriek malým rozmerom snímač pracuje mimoriadne efektívne a presne. Na veľkej časti jej povrchu sú špeciálne vetracie otvory, vďaka ktorým sa do nej dostane viac vzduchu. Vďaka tomu prístroj efektívne detekuje škodlivé zlúčeniny a zaisťuje vysokú presnosť meraní.

 

Monitorovanie v reálnom čase pomocou aplikácie

Uľahčite si používanie monitora a získajte pohodlný prístup k informáciám, ktoré zhromažďuje. BW-AR01 je kompatibilný s aplikáciami BlitzWolf, Tuya Smart a Smart Life. Môžete tak jednoducho kontrolovať výsledky merania v reálnom čase pomocou smartfónu. Len pár ťuknutí!

 

Analyzujte informácie v priebehu času

BW-AR01 vám umožňuje nielen kontrolovať výsledky meraní v reálnom čase, ale aj analyzovať zozbierané informácie v priebehu dní, mesiacov a dokonca rokov! Môžete tak skontrolovať, ako sa zmenila kvalita vzduchu a čo ju ovplyvnilo. Vďaka tomu si ešte viac uľahčíte zavádzanie prospešných zmien a zlepšíte si komfort života!

 

Integrácia s inteligentným domom

Prepojte senzor s ďalšími inteligentnými zariadeniami a vytvorte si pre seba inteligentný dom, v ktorom sa vám dobre býva. Môžete napríklad nastaviť, aby sa čistička vzduchu automaticky zapla, keď sa koncentrácia formaldehydu zvýši. Klimatizáciu je možné nastaviť aj tak, že pri prekročení určitej teploty automaticky začne miestnosť ochladzovať.

 

Zahrnuté

  • Monitor kvality vzduchu
  • Micro USB napájací kábel
  • Používateľská príručka

 

Špecifikácia

 

Producentblitzwolf
ModelBW-AR01
VstupDC 5V 1A
rozhranieMicro USB
AppBlitzWolf, Yours Smart, Smart Life
Pripojenie2,4 GHz Wi-Fi
Rozsah detekcie formaldehydu0-10,00 mg/m3
Rozsah detekcie VOC0-99,9 ppm
Rozsah detekcie CO20-1000 ppm
Rozsah merania teploty0-60 °C
Rozsah merania vlhkosti vzduchu0-95% RH
Prevádzkové napätie (menovité)4,8-12 V
pracovný prúd10-496 mA
MocUSB 5 V / 1 A

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Other accessories
Záruka: 2 roky
Typ: Other accessories

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: