Bezpečnostné kladivo Baseus Sharp Tool (rozbíjanie okien + rezanie bezpečnostného pásu) sivá

Dostupnosť Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
27.9.2023
Možnosti doručenia
Kód: 6953156210561
€11,95 €9,96 bez DPH
Bezpečnostné kladivo Baseus Sharp Tool (rozbíjanie okien + rezanie bezpečnostného pásu) sivá
Bezpečnostné kladivo Baseus Sharp Tool (rozbíjanie okien + rezanie bezpečnostného pásu) sivá
Akcia

Na záchranu

Zariadenie Baseus vám umožní okamžite prerezať bezpečnostné pásy a rozbiť okno, keď ste vy alebo vaši blízki v nebezpečenstve. V prípade, že auto začne horieť alebo spadne do vody, počíta sa každá sekunda. Autodoplnok vám umožní rýchlo sa oslobodiť od dramatickej situácie.

Vysoká kvalita

Kladivo bolo vyrobené z kvalitnej volfrámovej ocele, ktorej tvrdosť bola hodnotená na HRC 55. Umožňuje rozbiť sklo za sekundu. Čepeľ na druhej strane na druhej strane okamžite prereže uzamknuté bezpečnostné pásy.

Extra výkon

V zariadení je nainštalovaná pružina na posilnenie sily nárazu, ktorá sa používa aj v pištoli, vďaka ktorej rozbije sklo aj dieťa.

Žiadne dodatočné rezy

Nôž, ktorý sa nachádza na druhej strane kladiva, je ukrytý tak, aby sa predišlo zraneniu a zároveň sa jednoducho používa.

Univerzálny

Zariadenie je malé a vďaka priloženej rukoväti ho možno umiestniť takmer kdekoľvek. Farba kladiva je nevýrazná a jeho štýlový tvar pristane každému autu.

Špecifikácia

Výrobca Baseus
Meno Bezpečnostné kladivo Sharp Tool
Kód produktu CRSFH-0G
Materiál Hliník
Farba Tmavosivá
Funkcie Rozbíjanie skla, rezanie autopásov

Dodatočné parametre

Kategória: Auto doplnky
Záruka: 2 roky
Typ: Car accessories

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Baseus, založená v roku 2011, je značkou spotrebnej elektroniky pod Shenzhen Baseus Technology Co., Limited, ktorá integruje výskum a vývoj, dizajn, výrobu a predaj. Baseus je zjednodušený zo sloganu značky “Base on user”, čo znamená, že značka trvá na myslenie z pohľadu používateľov, a produkty sú navrhnuté s vysokou estetickou a praktickou hodnotou.

8 rokov rastu umožnilo spoločnosti Baseus stať sa popredným podnikom v čínskom priemysle spotrebnej elektroniky a vždy sa držala filozofie dizajnu, inovácie a praktické estetiky so zameraním na novú technológiu a materiály šetrné k životnému prostrediu, pri integrácii módnych prvkov do produktu.